Breaking News
 |  | 

Uroda

Norel tonik z kwasem migdałowym – gdzie kupić

img-responsive

Peeling i tonik z kwasem migdałowym – czy warto dla ładniejszej skóry?

Obecne czasy pozostawiają nam spore pole do popisu w kwestii poprawy naszej urody. Czy to makijaż czy też zabiegi kosmetyczne, a nawet medycyna estetyczna – poprawić swój wygląd możemy na wiele sposobów. Coraz częściej jednak wizyty w salonach kosmetycznych zastępujemy zabiegami samodzielnie wykonywanymi w domu. Należą do nich wszelkie peelingi czy stosowanie toników oczyszczających.

Preparaty z kwasem migdałowym

Jednym ze skuteczniejszych środków stosowanych na skórę twarzy (ale także szyi czy dekoltu) jest kwas migdałowy. Pozwala on pozbyć się przebarwień, wyprysków a nawet delikatnych zmarszczek.

Tonik z kwasem migdałowym czy peeling migdałowy w domu nie stanowią żadnego problemu, są całkiem bezpieczne i skuteczne.

Peeling migdałowy w domu – czy warto?

Peeling migdałowy działa na tej samej zasadzie co pozostałe peelingi chemiczne. Poprzez działanie kwasu na naskórek, stymuluje się skórę właściwą do intensywniejszej produkcji komórek wierzchnich warstw. Dzięki temu cera wydaje się znacznie młodsza.

Peeling migdałowy w domu stosowany punktowo to także świetny sposób na usunięcie wyprysków, przebarwień i pozostałych zmian skórnych.

Wśród wszystkich środków stosowanych do peelingu chemicznego kwas migdałowy z grupy AHA pochodzący w pełni z naturalnych źródeł jest wyjątkowo delikatny i bezpieczny w użytkowaniu, a jednocześnie daje widoczne rezultaty.

Tonik z kwasem migdałowym – co daje?

Peeling może niekoniecznie dobrze działać jednak na skórę szczególnie wrażliwą, bądź reaktywną. W tym przypadku dużo lepszym wyborem będzie tonik z kwasem migdałowym. Nie zawiera on alkoholu i nadaje się nawet do delikatnej skóry.

Doskonale oczyszcza on pory i usuwa obumarły naskórek. Dzięki niemu cera staje się widocznie gładsza i jaśniejsza.

Gdzie kupić kosmetyki z kwasem migdałowym?

Roztwory kwasu do peelingu oraz gotowe toniki są powszechnie dostępnymi produktami kosmetycznymi. Można je bez większego kłopotu znaleźć w drogeriach, a także sklepach online. Lepiej jednak omijać produkty mało znanych marek i wybierać uznanych producentów. Bardzo polecanymi produktami takimi jak toniki z kwasem migdałowym są preparaty marki Norel.

norel-tonik-z-kwasem-migdalowym-gdzie-kupic

ABOUT THE AUTHOR